Bojanovské Búdy - vinný klub a degustační sklep
Kalendář akcí

Březnové setkání s vínem

Březnové setkání s vínem 03.03.2017

================================================================================================================================== Dobrý den, Rádi bychom vás pozvali na pravidelná Setkání s vínem, která se konají ve vinném klubu BOJANOVSKÉ BÚDY. V nabídce máme přes 200 druhů nejlepší... Více info »


Únorové setkání s vínem

Únorové setkání s vínem03.02.2017

=================================================================================================================================== Dobrý den, Rádi bychom vás pozvali na pravidelná Setkání s vínem, která se konají ve vinném klubu BOJANOVSKÉ BÚDY. V nabídce máme přes 200 druhů nejlepš... Více info »


Lednové setkání s vínem

Lednové setkání s vínem13.01.2017

================================================================================================================================== JIŽ PLNĚ OBSAZENO  ================================================================================================================================== ... Více info »


Prosincové setkání s vínem

Prosincové setkání s vínem02.12.2016

Vážení přátelé dobrého vína, tímto vás srdečně zveme na prosincové Setkání s vínem ve vinném klubu Bojanovské Búdy. Pro více informací nás prosím kontaktujte na info@bojanovskebudy.cz S přáním krásného dne Kateřina a Martin Zelinkovi  Více info »